2026 Scag SCZII-61V-38CV-EFI
--- Hrs
61 inches
Shop Similar Equipment
Details
Year
2026
Make
Scag
Model
SCZII-61V-38CV-EFI
Category
Other Equipment
Subcategory
Turf
Stock No.
02G787
City
McBain
State
MI
Condition
New
Serial No.
V9401787
Width
61 in
Description
NEW 2026 Scag SCZII-61V-38CV-EFI Cheetah II Zero-Turn Mower 61" Velocity Plus Cutter Deck Kohler Command Pro Electronic Fuel Injection 38 HP Hydro-Gear ZT5400 Transaxle Two-Speed 3 Blades 13 Gallons - Gas Call for Pricing! Year: 2026 Manufacturer: SCAG Model: SCZII-61V-38CV-EFI Hours: 1 Serial Number: V9401787 Condition: New Stock Number: 02G787 Cutting Width: 61 in Number of Blades: 3 ROPS: Yes Horsepower: 38 HP Transmission Type: Hydro Fuel Type: Gas
Find Farm Equipment at Ellens Equipment
5297 W STONEY CORNERS RD