2026 Scag SCZII-61V-38FX-EFI
1 Hrs
61 inches
Shop Similar Equipment
Details
Year
2026
Make
Scag
Model
SCZII-61V-38FX-EFI
Category
Other Equipment
Subcategory
Turf
Stock No.
02G51A
City
McBain
State
MI
Condition
New
Serial No.
Z1601551
Hours
1 Hrs
Width
61 in
Description
NEW 2026 Scag SCZII-61V-38FX-EFI Cheetah II Zero-Turn Mower 61" Velocity Plus Deck 38 HP 3 Blades Hydro-Gear ZT5400 Transaxle Two-Speed Kawasaki FX Series Electronic Fuel Injection 13 Gallons - Gas Call for Pricing!
Find Farm Equipment at Ellens Equipment
5297 W STONEY CORNERS RD